سفر به مازندران و جاذبه های دیدنی متل قو

متل قو

سفر به مازندران و جاذبه های دیدنی متل قو

متل قو یکی از شهرهای زیبا و گردش پذیر در استان مازندران است که بیشترین تعداد گردشگران و توریست ها را به خود اختصاص داده است. مازندران استانی سرسبز و چشم نواز است که با طبیعت بکر و آرامی که دارد یکی از شاخص ترین استان ها برای خرید و فروش ویلا و ویلاسازی شناخته شده است و امکان ندارد به این استان سفر کنید و از ویلاهای لوکس و مجلل این استان شگفت زده نشوید! جاذبه های طبیعی و گردشگری مازندران زبانزد خاص و عام است و هنگامیکه حرف از شمال می شود، اولین استانی که در ذهن تداعی می شود مازندارن است. آب و هوای مازندران معتدل است و در این خطه می توانید از آرامش امواج دریا لذت ببرید. تحقیقاتی که در زمینه گردشگری انجام شده است نشان می دهد مازندران هر ساله میزبان دوازده میلیون توریست داخلی و بیش از ده هزار گردشگر خارجی است. خصوصا در تعطیلات نوروز افراد زیادی از شهرهای مختلف به این استان سفر می کنند و از دیدنی های مازندران لذت می برند. به همین منظور ما می خواهیم در این مطلب در رابطه با جاذبه های دیدنی متل قو مطالب مفید و مختصری را برایتان ارائه دهیم تا با سفر به مازندران از این شهر توریستی دیدن کنید و لحظات شاد و به یادماندنی داشته باشید.

سفر به مازندران

استان مازندران چندین کیلومتر از نوار ساحلی دریای خزر را به خود اختصاص داده است و با جاذبه های گردشگری که دارد به عنوان یکی از معروفترین استان ها برای خرید ویلا، ساخت و ساز ویلاهای انبوه و سرمایه گذاری شناخته شده است. این استان توانسته بادامنه های کوهستانی، جنگل های انبوه و سرسبز، سواحل آرام و رویایی، رودخانه های جاری، آبشارهای مرتفع و زیبا، غارهای دیدنی و با بیش از چند صد آثار تاریخی خودش را در ذهن گردشگران و توریست های زیادی جای کند. این استان از طرف شرق به استان گیلان و از سمت غرب به استان گلستان وصل شده است و در مرز شمالی به دریا ختم می شود. از این رو با تمام این ویژگی هایی که در رابطه با استان مازندران گفته شد با سفر به این استان می تواند خاطره انگیزترین روزها را تجربه کنید.

متل قو کجاست؟

استان مازندران به گونه ای است که هر شهر آن توانسته با ویژگی ها و دیدنی هایی که دارد نظر گردشگران را به خود جلب کند. متل قو یا سلمانشهر نیز یکی از بهترین و زیباترین شهرها در مازندران است که با مکان های تفریحی که دارد هر ساله بیشترین تعداد گردشگران را به خود اختصاص می دهد. در واقع سلمانشهر به دلیل داشتن متلی بنام قو به متل قو شناخته شده است.

این شهر جمعیت کمی دارد و در سرشماری تقریبا ۱۴ هزار نفر به ثبت رسیده است. یکی از ویژگی های قابل توجه متل قو مجاورت آن با دریای خزر و برخورداری از پوشش گیاهی زیبا و بی نظیر است که به یکی از مکان های گردشگری تبدیل شده است. خصوصا ساخت برج های سر به فلک کشیده در این منطقه شما را به یاد برج های دبی می اندازد. از آنجاییکه این شهر به دلیل شلوغی و محبوبیتش مورد توجه مسافران و گردشگران زیادی است، ساخت و ساز ویلا در این شهر رونق زیادی داشته و قیمت خرید ویلا بسیار گران است. از امتیازهای دیگر متل قو مشرف بودنش به جنگل های سرسبز از یک طرف و مشرف بودن به دریا از سمت دیگر است و به همین دلیل افرادی که برای یکبار هم به این شهر سفر می کنند دلشان می خواهد یک ویلای لوکس و شیک در متل قو داشته باشند. برای اینکه به این شهر دسترسی داشته باشید می توانید از سمت جاده چالوس به چالوس و سپس به متل قو و یا اینکه از سمت اتوبان قزوین، رشت، لاهیجان، رامسر و به متل قو برسید.

خرید ویلا در متل قو

در این شهر می توانید ویلاهای خوش ساخت، لوکس و تمام عیاری را ببینید که تمامی آنها سند مالکیت دارند. موقعیت جفرافیایی این ویلاها بی نظیر است و با امنیتی که دارد یک گزینه ایده آل برای خرید ویلا می باشد.

جاذبه های دیدنی متل قو

متل قو شهری کوچک با دیدنی های فوق العاده است که مجاورتش با دریا، ارتفاعات ییلاقی، جنگل های انبوه و سرسبز و داشتن فاصله نزدیک بین دامنه کوه و ساحل دریا زیبایی این منطقه را چندین برابر کرده است و یکی از بهترین مکان ها برای خرید ویلا است. اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید و هم به جنگل های زیبای دامنه کوههای البرز نزدیک باشید و هم به سواحل دریای خزر، متل قو را انتخاب کنید. این شهر با زیبایی هایش خیره کننده است و برای خرید ویلا به عنوان بهترین شهر شناخته شده است. اگر عاشق کوه و جنگل باشید و دلتان برای قدم زدن در ساحل تنگ شده است متل قو شهری است که در همان نگاه اول شیفته ی آن می شوید. تله کابین نمک آبرود که در نزدیکی متل قو واقع شده و غار آبی دانیال نیز از دیگر جاذبه های دیدنی متل قو محسوب می شود.

نظرات خود را ارسال کنید

نام
پست الکترونیک
وبسیات