سفر به رویان و دیدن آبشار آب پری!

رویان

سفر به رویان مازندران می تواندیکی از سفرهای تکرارنشدنی و هیجان انگیز باشد که شما را در قلب خودش با زیبایی هایحیرت انگیزی روبرو می کند. می توانید با دیدن آبشار آب پری و جاذبه های گردشگریاین شهر شمالی احساس تازگی کنید و بهترین سفرتان را بگذرانید. مازندران استانی سرسبز و گردشپذیر است که در وجب به وجب این خطه با دیدن مناظر بی نظیر، طبیعت بکرو دست نخورده و رودخانه های خروشان و غارهای کهن روزهای خوبی را در کنار خانوادهخود خواهید داشت. آبشارهای زیبا و مرتفع در کنار درختان تنومند و در هم پیچ و تابداده شده همگی دست به دست هم داده اند تا سفری به یادماندنی داشته باشید. برایاینکه با رویان و آبشار آب پری بیشتر آشنا شوید با ما تا پایان این مطلب همراهباشید.

absharabpari - سفر به رویان و دیدن آبشار آب پری!
آبشار آب پری رویان

رویان کجاست؟

رویان شهری در غرب مازندران است که می توانید به راحتی با عبور از چالوس و نوشهر به آن برسید. رویان شهری ما بین نور و نوشهر است وبا همجواری با رشته کوههای البرز و جنگل های سرسبز و دل انگیزش به عنوان بهترین شهر در شمال کشور شناخته شده است. رویان شهری با مردمان خونگرم و مهمان نواز است که راه و رسم مهمان وازی را به خوبی یاد گرفته اند و به خوبی می دانند که چطورخاطره خوبی برای میهمانان و گردشگران فراهم کنند. شاید به همین دلیل است که تعداد کثیری از گردشگران و توریست ها، این شهر شمالی را برای سفر چند روزه خود انتخاب میکنند. رویان شهری خاص و منحصر به فرد است که در کنار جاذبه های گردشگری وتوریستی  به واسطه طبیعتی زیبا و دستنخورده توجه همگان را به خودش جلب کرده است و آرامش را برایتان به ارمغان می آورد.اینجا همه چیز امن است و شما می توانید لحظات خوبی را بگذرانید. اینجا همه چیز به رنگ واقعی خودش نقاشی شده است و زیبایی خارق العاده ای را به نمایش گذاشته است. کوههای مرتفع، رودخانه های خروشان، جنگل های سرسبز و دل انگیز، امنیت و آرامش دنج از ویژگی های این شهرشمالی است که به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری شمال کشور شناخته شده است ومیزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است. فاصله نزدیک رویان با نور و نوشهر این امکان را به شما می دهد که در کمترین زمان ممکن برای گشت و گذار به این شهرها بروید و سنگینی مسافت را احساس نکنید.

jangalroyan - سفر به رویان و دیدن آبشار آب پری!
جنگل رویان در مسیر آبشار آب پری

آبشار آب پری کجاست؟

یکی از جاذبه های گردشگری در سفر به رویان، دیدن آبشار آب پری است! آبشاری که شبیه به آبشار نیست! برای رسیدن به این آبشار خاص ومنحصر به فرد کافیست وارد شهر رویان شده و از سمت بازار فصلی بزرگ رویان به منطقه آب پری بروید! جالب است بدانید: اکثر آبشارهایی که در استان سرسبز مازندران وجوددارد، بنام همان منطقه بوده و این موضوع باعث می شود راحت تر و ساده تر بتوانیدآبشار را پیدا کنید. منطقه آب پری یکی از بی نظیرترین مناطق رویان مازندران است که درختان تنومند و در هم پیچ وتاب داده شده از شما استقبال خواهند کرد. این درختان مرتفع در فاصله کمی از هم قرار گرفته اند و جاده ای رویایی را برای عبور شما خلق کرده اند که رویایی و دل انگیز است. آبشار آب پری دقیقا در کنار جاده قرار گرفته است و با ریزش سنگ هایی ازدل کوه، آب از لا به لای این سنگ ها عبور می کند و ظاهری همچون آبشارهای دیگرندارد. به همین دلیل آبشار آب پری شباهتی به آبشار ندارد. این منطقه مملوء ازدرختان جنگلی و درختان کاج است که با آب و هوای معتدلی که دارد یکی از بهترین مقاصد گردشگری شناخته شده است و گردشگران و توریست های زیادی به آن منطقه سفر می کنند و به گشت و گذار و استراحت می پردازند. وجود درختان تنومند در این منطقه باعث شده تا اختلاف درجه حرارت با هوای شهر به وضوح لمس شود و بتوانید از هوای پاک و تازه استشمام کنید. جاده‌ ای که درمنطقه آب‌پری قرار دارد با جاده‌ی چالوس هم عرض است، اما اطرافش، آن‌قدر فضای دلباز و بزرگ برای استراحت کردن وجود دارد که هر گردشگری به‌ راحتی می‌تواند گوشه‌ی دنج و آرامی را برای خودش پیدا کند و در آنجا به استراحت بپردازد. آب و هوای کوهپایه ای و کوهستانی آب پری در کنار مناظر زیبا ودست نخورده اش نظر هر گردشگری را به خودش جلب کرده است و بهترین مقصد گردشگری برایگردشگران و توریست ها می باشد.

جان کلام

زیبایی مناظر مازندران باعث شده تا این استان در گروه استان های پرمخاطب قرار گیرد. هر شهر این استان  جاذبه های گردشگری منحصر به فرد خودش را دارد وآبشار آب پری یکی از معروفترین آبشارهای رویان است که می توانید با سفر به رویان از این آبشار زیبا و خاص دیدن کنید.

نظرات خود را ارسال کنید

نام
پست الکترونیک
وبسیات